Zombie Tsunami Hileli APK v4.0.0 – Para Hile
Zombie Tsunami Hileli APK v4.0.0 – Para Hile

Zombie Tsunami Hileli APK v4.0.0 – Para Hile

Zombie Tsunami Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak...

Zombie Tsunami Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir arcade türünde oyundur.

Mobigame S.A.R.L. stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun marketin en sevilen ve beğenilen arcade türünde ki oyunlardan birisidir. Farklı bir yapıya sahip olan Zombie Tsunami oyununda temel amacınız olarak zombileri kontrol ediyorsunuz ve yolda görmüş olduğunuz insanları ısırarak onları zombiye dönüştürmektir ki yanınızda daha fazla kişi olsun, hem de bu sayede ölmeniz daha da zorlaşacaktır. Tüm sürüyü tek bir düğmeden kumanda edebileceğiniz bu oyunda 11 farklı ortam, birçok yükseltme seçenekleri ve daha birçok şey sizleri beklemektedir.

Oyunun grafiklerinin gayet iyi olduğunu söylemeliyim ki sizlerde oyunu indirip oynamaya başladığınızda bu kaliteyi göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde ücretsiz bir şekilde indirebilir, hileli zombie tsunami apk’yı oynamaya başlayabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v4.0.0

Boyut: 66 MB

 —————————-
Zombie Tsunami Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Angry Birds Match APK v2.3.1 - Para Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde angry birds match apk, angry birds match hile apk ve angry birds match mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *