Zemana Mobile Antivirus Premium APK v1.7.6 – Android
Zemana Mobile Antivirus Premium APK v1.7.6 – Android

Zemana Mobile Antivirus Premium APK v1.7.6 – Android

Zemana Mobile Antivirus Premium APK, android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde premium olarak kullanabileceğiniz...

Zemana Mobile Antivirus Premium APK, android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde premium olarak kullanabileceğiniz harika bir antivirüs uygulamasıdır.

Zemana stüdyosu tarafından geliştirilen bu uygulama öncelikli olarak telefonunuzu tüm zararlı yazılımlar, casus yazılımlar, virüsler, keyloggerlar gibi virüslerden korumaktır. Kişisel veri güvenliğinizi sağlayan bu uygulama sayesinde cihazınızı derinlemesine 5 kat tarama yapabilir, güncel virüs tabanı sayesinde sürekli yeni özelliklerini kullanabilirsiniz. Uygulamanın pil tüketimine herhangi bir etkisi olmadığını özellikle açıklama kısmına eklemişler ki sizinde gönlünüz bu konuda rahat olsun.

Zemana Mobile Antivirüs uygulaması markette 5 üzerinden 4 yıldız almayı haketmiş bir uygulamadır. Sizde premium olarak kullanmak istiyorsanız ve telefonunuzu zararlı yazılımlardan korumak istiyorsanız aşağıda bulunan linklere tıklayabilir, hemen telefonunuza hızlı bir şekilde kurulum gerçekleştirebilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.7.6

Boyut: 4 MB

 


—————————-
Zemana Mobile Antivirus Premium APK İndir 
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan PowerDirector APK v5.2 - Pro Sürüm başlıklı apk oyun makalesinde powerdirector pro apk, powerdirector video editör apk indir ve powerdirector video editör full apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *