YouTube Red APK v13.32.52 – Reklamsız + Arka Plan
YouTube Red APK v13.32.52 – Reklamsız + Arka Plan

YouTube Red APK v13.32.52 – Reklamsız + Arka Plan

YouTube Red APK, android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz...

YouTube Red APK, android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz ekstra özellikli youtube red uygulamasıdır.

YouTube kullanıcılarının ben dahil en çok istedikleri şeylerden birisi videoları izlerken karşımıza reklam çıkmaması ve uygulamadan çıktığımızda arka planda açtığımız videonun devam etmesidir. YouTube Red uygulaması sayesinde artık tüm video ve müziklerinizi arka planda kolaylıkla çalıştırabileceksiniz ve bu gerçekten muhteşem bir özellik. Uygulama ayrıca video indirme seçeneği de içermektedir ve çevrimdışı modda iken bunları izleme imkanınız bulunmaktadır.

Uygulama gayet ufak boyutta ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır denendi. YouTube Red APK uygulamasını full sürüm olarak indirmek istiyorsanız hemen aşağıda bulunan linklerden ücretsiz olarak kurup müzik dinlemenin ve video izlemenin keyfine varabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v13.32.52

Boyut: 28 MB

 


—————————-
YouTube Red APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan PowerDirector APK v5.2 - Pro Sürüm başlıklı apk oyun makalesinde powerdirector pro apk, powerdirector video editör apk indir ve powerdirector video editör full apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *