Wartide: Heroes of Atlantis Hileli APK v1.11.0 – Android
Wartide: Heroes of Atlantis Hileli APK v1.11.0 – Android

Wartide: Heroes of Atlantis Hileli APK v1.11.0 – Android

Wartide: Heroes of Atlantis Hileli APK, android telefon ve tabletlerinizde hileli full sürüm olarak oynayabileceğiniz...

Wartide: Heroes of Atlantis Hileli APK, android telefon ve tabletlerinizde hileli full sürüm olarak oynayabileceğiniz harika rol yapma oyunlarından birisidir.

Kongregate tarafından geliştirilmiş olan Wartide, aksiyon ve strateji eşliğinde bir oyun deneyimi yaşatmaktadır. Kahramanlarınızı işe alıp Atlantis’in kayıp tahtını geri almalısınız ve bunu yapmanız için kendinizi güçlendirmelisiniz. Size ait olan bir kaleyi savunmanız ve düşman birliklerini yok etmeniz için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. İlk olarak oyunda dev bir kadro oluşturmanız gerekmektedir ki kahramanlarınız ne kadar güçlü olursa ordunuz o kadar iyi duruma gelecektir. Oyun içerisinde en iyi İttifakı oluşturmak için ise diğer oyuncularla bir araya gelmelisiniz.

Wartide: Heroes of Atlantis oyununu hileli olarak paylaşmak istedim çünkü maddi sıkıntı yaşamamanız ve oyunda daha hızlı gelişerek, ordunuzu hızlı bir şekilde güçlendirebilir, kalenizi daha iyi savunabilirsiniz. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak oyunu ücretsiz hileli full sürüm olarak indirebilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.11.0

Boyut: 96 MB

 


—————————-
Wartide: Heroes of Atlantis Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *