Trucker Joe APK İndir v0.1.21 – Para Hileli
Trucker Joe APK İndir v0.1.21 – Para Hileli

Trucker Joe APK İndir v0.1.21 – Para Hileli

Trucker Joe APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak...

Trucker Joe APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika simülasyonlardan birisidir.

Sundrum Development tarafından geliştirilen bu oyun marketin iyi bir simülasyon kategorisinde yer alan oyunlarından birisidir. Oyunda temel amacınız kontrolünü sağlamış olduğunuz kamyonlar ile yüklerinizi bir şehirden başka bir şehre taşımak ve bu şekilde görevlerinizi bitirebilmektir. Bitmek bilmeyen zorlu yollar, farklı işler ve görevler bu oyunda siz oyuncuları beklemektedir.

Oyunun orta seviyede bir grafik kalitesi bulunmaktadır ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda kaliteyi kendiniz göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde Trucker Joe oyununu hileli olarak indirebilir ve bu harika kamyon simülasyonuna dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v0.1.21

Boyut: 16 MB

 


—————————-
Trucker Joe APK İndir 
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *