Train Conductor World APK v1.13.4 – Hileli Mod
Train Conductor World APK v1.13.4 – Hileli Mod

Train Conductor World APK v1.13.4 – Hileli Mod

Train Conductor World APK, android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde hileli olarak indirip oynayabileceğiniz...

Train Conductor World APK, android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde hileli olarak indirip oynayabileceğiniz arcade türünde bir tren simülasyon oyunudur.

Oyunun The Voxel Agents tarafından geliştirildiğini ve gayet iyi bir oyun yapısına sahip olduğunu da söylemeliyim ki bunlarada dayanarak oyunu paylaşma gereksinimi duydum. Oyunda bir map üzerinde farklı raylar ve trenler bulunmaktadır ki sizlerin amacı bu raylar üzerinde doğru talimatları vererek trenlerin kaza yapmasını engellemek ve düzeni en iyi şekilde koordinatlara göre ayarlayabilmektir. Oyunun iyi bir grafik kalitesi bulunmaktadır ki indirdiğinizde ne kadar iyi olduğunu kendiniz canlı olarak görme imkanına sahip olacaksınızdır.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.13.4

Boyut: 39 MB

 


—————————-
Train Conductor World Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Zombie Shooter: Pandemic Unkilled APK v2.1.2 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde zombie shooter apk, Zombie Shooter: Pandemic Unkilled hile apk ve Zombie Shooter: Pandemic Unkilled mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *