Townsmen Premium Hileli APK v1.13.0 – Mega Hileli
Townsmen Premium Hileli APK v1.13.0 – Mega Hileli

Townsmen Premium Hileli APK v1.13.0 – Mega Hileli

Townsmen Premium Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak...

Townsmen Premium Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir simülasyon oyunudur.

HandyGames stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun marketin güzel simülasyon türü oyunlarından birisidir. Küçük köyünüzü kocaman bir ortaçağ imparatorluğuna dönüştürmek için çabalamanız gerekmektedir ki liderliğiniz tüm dünyaya yayılabilsin. Tavernalar, pazar yerleri, anıtlar, muhteşem bahçeler ve daha birçok yeri inşaa ederek şehrinizi büyültebilirsiniz.

Townsmen Premium Apk, grafikleri açısından gayet güzel bir görüntü kalitesi sunmaktadır ki oynadığınızda sizler de bunu göreceksinizdir. Markette ücretli olarak satılan bu oyunu aşağıda bulunan linklere tıklayarak ücretsiz hileli olarak indirebilir, sizde bu simülasyon oyununa dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.13.0

Boyut: 79 MB

 


—————————-
Townsmen Premium Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *