Township Hileli APK v6.3.0 – Para Hileli
Township Hileli APK v6.3.0 – Para Hileli

Township Hileli APK v6.3.0 – Para Hileli

Township Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz...

Township Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bir şehir ve çiftlik yönetme oyunudur.

Playrix Games stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun marketin en popüler ve sevilen şehir, çiftlik yönetme klasik oyunlarından birisidir. Hayallerinizdeki şehri inşa edin ve mahsullerinizi hasat edin, daha sonra hasatlarınızı işletin ki şehrinizi daha çok geliştirebilmek için de onları satabilin. Farklı binalar ve dekorasyonlar, çeşitli fabrikalar ve para kaynaklarınız siparişler, keşfedilecek ve toplanacak kadim eserlerle dolu şehir madeni ve daha birçok özellik siz klasik oyun severleri beklemektedir.

Oyunun grafikleri çok iyi olduğunu söylemeliyim ki sizlerde oyunu indirip oynamaya başladığınızda bu kaliteyi göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde Township oyununu hileli ücretsiz bir şekilde indirebilir, hayalinizdeki şehri inşa etmeye başlayabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v6.3.0

Boyut: 96 MB

 


——————————
Township Hileli APK İndir
——————————


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *