Titanium Backup Pro APK v8.2.2 – Full Türkçe
Titanium Backup Pro APK v8.2.2 – Full Türkçe

Titanium Backup Pro APK v8.2.2 – Full Türkçe

Titanium Backup Pro APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde full sürüm pro olarak kullanabileceğiniz...

Titanium Backup Pro APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde full sürüm pro olarak kullanabileceğiniz harika bir android araç uygulamasıdır.

Google Play üzerinde 21 TL fiyat ile satılan bu uygulama android telefonlarınız veya tabletleriniz için kullanabileceğiniz çok yönlü harika bir uygulama diyebilirim. Bu uygulama sayesinde cihazınızda birçok şeyin yedeklemesini kolayca yapabilecek, yanlışlıkla sildiğiniz çoğu uygulama ve dosya gibi araçları kolaylıkla geri getirebileceksiniz. Tüm sistem bilgilerinizi, kullanmış olduğunuz uygulama ve oyunların dosyalarını kolayca yedekleyebilir, telefonunuzu sıfırlama-resetleme durumunda Titanium Backup Pro sayesinde yedeklediğiniz dosyaları hızlı bir şekilde geri yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanamak istiyorsanız aşağıda bulunan ücretsiz linklere tıklayarak indirmeniz yeterli olacaktır ve sizde bu PRO uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v8.2.2

Boyut: 7 MB

 


—————————-
Titanium Backup Pro APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan PowerDirector APK v5.2 - Pro Sürüm başlıklı apk oyun makalesinde powerdirector pro apk, powerdirector video editör apk indir ve powerdirector video editör full apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *