TheoTown APK v1.5.87 – Para Hileli Mod
TheoTown APK v1.5.87 – Para Hileli Mod

TheoTown APK v1.5.87 – Para Hileli Mod

TheoTown APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz muhteşem simülasyon...

TheoTown APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz muhteşem simülasyon tarzı oyunlardan bir tanesidir.

blueflower tarafından geliştirilen bu oyun markette sevilen ve popüler hale gelmiş olan simülasyon kategorisinde ki oyunlardan birisidir ve sizlerle özellikle paylaşmak istedim ki bu simülasyona dahil olun. Oyunda kendi şehrinizi en baştan inşaa ediyorsunuz ve tabii ki bu şehrin belediye başkanı oluyorsunuz. İyi bir şehir oluşturabilmek için parklar, okullar ve tesisler inşa etmeniz gerekiyor ki en iyi şekilde halkınıza kolayca hizmet verebilesiniz. Yakında gelen güncellemeler ile daha iyi konumlara getirilmesi beklenen bu oyunda gayet iyi bir oyun grafik kalitesi bulunduğunu da söylemeliyim ki sizlerde indirdiğiniz kendiniz göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklerden ücretsiz bir şekilde theotown oyununu hileli bir şekilde indirebilirsiniz ve bu harika simülasyon şehir kurma oyununa dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.5.87

Boyut: 38 MB

 


—————————-
TheoTown Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *