The Simpsons™: Tapped Out APK v4.36.5 – Para Modlu
The Simpsons™: Tapped Out APK v4.36.5 – Para Modlu

The Simpsons™: Tapped Out APK v4.36.5 – Para Modlu

The Simpsons™: Tapped Out Hileli APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde...

Puanlama Detayları

Kfindirme teması, wordpress blog sistemi üzerinde hazırlanmış bir indirme temasıdır.

  • Ortalama Puan7.0

The Simpsons™: Tapped Out Hileli APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz klasik oyun kategorisinde ki oyunlardan birisidir.

Electronic Arts stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan The Simpsons oyunu, çizgi film ile televizyonlarda karşımıza çıkıyorken oyun olarak telefon ve tabletlerimizde artık oynayabilmek mümkün durumdadır. Homer’ın Springfield’ı yanlışlıkla yok etmesi ile birlikte başlayan maceranız akıcı bir şekilde devam edecektir. Oyunda yıkılmış yerler bulunmaktadır ve sizler buraları yeniden inşaa ederek dükkan vb yerlere çevirebilir, bu şekilde de kazançlarınızı buradan sağlayabilirsiniz. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde The Simpsons Apk oyununu hemen indirebilir ve bu harika açık dünya oyununa dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v4.36.5

Boyut: 47 MB

 ———————–
The Simpsons™: Tapped Out Hileli APK
———————–


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *