Temple Run 2 APK İndir v1.53.1 – Sınırsız Mod Hilesi
Temple Run 2 APK İndir v1.53.1 – Sınırsız Mod Hilesi

Temple Run 2 APK İndir v1.53.1 – Sınırsız Mod Hilesi

Temple Run 2 Hileli APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz...

Puanlama Detayları

  • Ortalama Puan9.0

Temple Run 2 Hileli APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz çoğunuzun bilmiş olduğu harika bir aksiyon türünde koşma oyunudur.

Oyunda arkanızdan bir canavar sizi kovalamaktadır ve sizde tabii haliyle ondan kaçmaktasınızdır. Yolda koşarken önünüze değişik engeller ve yol bölümleri çıkacaktır, bu engeller oyunu zevkli hale getiren unsurlardan birisidir ki sizlerde oynarken zorluklarla mücadele etmeye alışacaksınızdır. Sağ ve sol tarafta çıkan altınları mutlaka toplamalısınız ki paranız fazla olsun ve bu şekilde yeni karakterler, özellik, güç vs bunları rahatça alarak kullanabilesiniz. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde temple run 2 oyununu hileli olarak indirebilir ve bu harika sonsuz koşu oyununa dahil olarak aksiyona başlayabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.53.1

Boyut: 61 MB

 


———————
Temple Run 2 Hileli APK 
———————


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *