TeamViewer İndir v14.1.3399 – Full Sürüm
TeamViewer İndir v14.1.3399 – Full Sürüm

TeamViewer İndir v14.1.3399 – Full Sürüm

TeamViewer İndir, windows işletim sistemine sahip olan tüm bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz harika bir uzaktan yardım etmek...

TeamViewer İndir, windows işletim sistemine sahip olan tüm bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz harika bir uzaktan yardım etmek için geliştirilen araç programıdır.

TeamViewer GmbH tarafından geliştirilen bu program internet dünyasının en iyi ve en çok kullanılan uzaktan yardım programlarından birisidir. Program sayesinde internet üzerinden iki bilgisayarı birbirine bağlayarak hem dosya aktarımı, hem de uzaktan kontrol ederek oluşan problemleri kendiniz oturduğunuz yerden çözebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan TeamViewer programının ID ve Şifre olmak üzere iki tane kod alanı bulunmaktadır ki bunları bağlanmak istediğiniz bilgisayara paylaştığınızda başka bir işleminiz bulunmamaktadır.

 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v14.1.3399

Boyut: 23 MB

 


—————————-
TeamViewer İndir 
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan KMSPico İndir v10.3.0 - Windows Etkinleştirme Programı başlıklı apk oyun makalesinde kmspico download, kmspico full indir ve kmspico indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *