Sword Man – Monster Hunter Hileli APK v1.3.10 – Android
Sword Man – Monster Hunter Hileli APK v1.3.10 – Android

Sword Man – Monster Hunter Hileli APK v1.3.10 – Android

Sword Man – Monster Hunter Hileli APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

Sword Man – Monster Hunter Hileli APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz muhteşem bir macera oyunudur.

Oyunda harika bir aksiyon ve macera sizleri beklemektedir ki gerçekten güzel bir oyun yapısı oluşturduklarını söylemeliyim. Oyunda temel amacınız yönetmiş olduğunuz kahraman ile karşınıza çıkan tüm canavarları keskin kılıcınız ile yok etmektir. Oyunda toplamda 15’den fazla farklı kılıç bulunmaktadır ve hepsi birbirinden güzeller. Ninja Slayer ve Asura gibi kostümleri de oyuna dahil etmişler ve bunları kahramanınıza giydirme imkanınız bulunmaktadır.

Oyunda sıkıntı çekmemeniz için ve daha hızlı ilerlemeniz için hileli olarak paylaşmak istedim. Sizde hemen bu maceraya atılmak istiyorsanız aşağıda bulunan linklere tıklayarak indirme işleminizi gerçekleştirebilir, bu aksiyona dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.3.10

Boyut: 87 MB

 —————————–
Sword Man Hileli APK İndir
——————————


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Angry Birds Match APK v2.3.1 - Para Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde angry birds match apk, angry birds match hile apk ve angry birds match mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *