Sonic Dash Hileli APK v4.0.1 – Para Hileli
Sonic Dash Hileli APK v4.0.1 – Para Hileli

Sonic Dash Hileli APK v4.0.1 – Para Hileli

Sonic Dash Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak...

Sonic Dash Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur.

SEGA tarafından geliştirilen bu oyun marketin en sevilen ve beğenilen oyunlarından birisidir. Eski günlerden bugüne kadar popülerliğini kaybetmeyen sonic, ilk olarak bizleri bilgisayarlarımızda karşılamıştı fakat şimdi telefon ve tabletlerinizde de oynanabilir durumdadır. Oyunda temel amacınız bir kirpi karakterini sonsuz yolu koşuşunda kaçarken kontrol etmektir ve tabii ki gidebileceğiniz en uzun mesafeye yanmadan gidebilmektir.

Oyunun orta seviye de bir grafiğe sahip olduğunu söylemeliyim ki sizlerde oyunu indirip kurduğunuzda bunu göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde Sonic Dash oyununu hileli bir şekilde indirebilir, bu sonsuz koşu oyununa dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v4.0.1

Boyut: 85 MB

 

 


—————————-
Sonic Dash Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Deer Hunter Classic APK İndir v3.14.0 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde deer hunter classic apk indir, deer hunter classic hile apk ve deer hunter classic hileli indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *