Shattered Pixel Dungeon Hileli APK v0.7.0 – Full Mod
Shattered Pixel Dungeon Hileli APK v0.7.0 – Full Mod

Shattered Pixel Dungeon Hileli APK v0.7.0 – Full Mod

Shattered Pixel Dungeon Hileli APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz...

Shattered Pixel Dungeon Hileli APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir popüler rol yapma oyunlarından birisidir.

Oyun google play üzerinde ücretsiz olarak indirilmeye sunulmaktadır ve yorumları incelediğimde gayet olumlu puan, yorum aldığını söylemem gerekmektedir. Oyunda temel amacınız zindanları keşfetmek ve bu keşfetmiş olduğunuz tüm zindanlardan eşyalar toplamaktır.
Oyunda farklı farklı zindan tipleri bulunmaktadır ve retro tarzı bir teması bulunmaktadır. Bunların yanında tabii ki de seçebileceğiniz farklı oyuncu karakterler de bulunmaktadır ; Mage, Rogue, Huntress…

Oyunda sıkıntı çekmemeniz için apk’yı hileli yani mod olarak paylaşmak istedim ve bu sayede oyunu daha zevkli hale getirmiş olacaksınız.
Shattered Pixel Dungeon Hileli APK’yı aşağıda bulunan indirme linklerinden ücretsiz olarak indirebilir, sizde bu macera ve aksiyon dolu oyun dünyasına giriş yapabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v0.7.0

Boyut: 4 MB

 


—————————-
Shattered Pixel Dungeon Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *