PUBG PIXEL APK v0.5.1 – Reklamsız (Mod)
PUBG PIXEL APK v0.5.1 – Reklamsız (Mod)

PUBG PIXEL APK v0.5.1 – Reklamsız (Mod)

PUBG PIXEL Hileli APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

PUBG PIXEL Hileli APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğimiz güzel aksiyon oyunlarından birisidir.

PLAY Ltd. tarafından geliştirilen bu oyun markette kendini yeni belli etmiş durumda ve şimdiden Türk oyuncular bu oyunu deneyerek yorumlara abanmışlar diyebilirim. Bilmiş olduğunuz üzere PUBG dünya genelinde çıkış tarihinden itibaren ortalığı kasıp kavurmuştu ki tüm yaşlarda da oyuncuya sahiptir. PUBG PIXEL oyunu ise telefonu biraz da alt model olanlar ve kasma vs yapanlar için geliştirilen bir pixel tarzında hayatta kalma oyunudur.

Oyunun gayet iyi bir performans gösterdiğini söylemeliyim ki ayrıca sade basit menüler ile de oynamak gerçekten çok basit. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde pubg pixel oyununu hızlı bir şekilde indirebilir ve bu harika aksiyona dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v0.5.1

Boyut: 30 MB

 


—————————-
PUBG PIXEL Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *