Pixel Car Racer Hileli APK v1.1.41 – Kutu Hile Modu
Pixel Car Racer Hileli APK v1.1.41 – Kutu Hile Modu

Pixel Car Racer Hileli APK v1.1.41 – Kutu Hile Modu

Pixel Car Racer Hileli APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz...

Pixel Car Racer Hileli APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bir yarış oyunudur.

Studio Furukawa tarafından geliştirilen bu oyun marketin sevilen ve beğeni kazanmış olan oyunlarından birisidir. Retro ve arcade türünde oyun severlerin mutlaka oynaması gereken oyunlardan birisi olduğu düşündüğüm piksel car racer oyunu harika atmosferi ile siz yarış severleri etkileyecektir. Sınırsız araba özelleştirmesi ile hayal ettiğiniz garajı inşa edebilirsiniz ve oyunda 70’den fazla birbirinden farklı araç türleri bulunmaktadır.

Oyunun retro tarzı ve piksel grafikleri bulunmaktadır ki bu şekilde olduğuna kanmayın gerçekten harika bir oyun yapısı ve fiziği bulunmaktadır. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde bu oyunu hileli olarak indirebilir bu harika arcade ve yarışa dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.1.41

Boyut: 64 MB

 


—————————-
Pixel Car Racer Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *