PIT STOP RACING MANAGER APK v1.4.3 – Para Hileli
PIT STOP RACING MANAGER APK v1.4.3 – Para Hileli

PIT STOP RACING MANAGER APK v1.4.3 – Para Hileli

PIT STOP RACING MANAGER APK, android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz en iyi...

PIT STOP RACING MANAGER APK, android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz en iyi yarış oyunlarından bir tanesidir.

Geliştiricisi GABANGMAN STUDIO olan bu oyun android dünyasına yeni giriş yapmış olsada hem oyuncuların gönlüne taht kurmuş hem de markette editörün seçimi listenine girmeyi başarabilmiş bir oyundur. Oyunda profesyonel bir şekilde yarışcısınız ve görevler ile birlikte yarışları en iyi şekilde bitirmeniz gerekmektedir ki şampiyonluğunuz artarak ününüz de artsın. Drag yarışı yani sokak yarışı denilen modlarda ayrıca sizleri beklemektedir ki gerçekten hakkını veren oyunlardan birisi olduğunu oynadığınızda anlayacaksınızdır. Aşağıda vermiş olduğumuz linklere tıklayarak hemen sizde pit stop racing manager apk indirebilirsiniz ve bu harika yarış oyununa dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.4.3

Boyut: 86 MB

 


—————————-
PIT STOP RACING MANAGER APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Zombie Shooter: Pandemic Unkilled APK v2.1.2 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde zombie shooter apk, Zombie Shooter: Pandemic Unkilled hile apk ve Zombie Shooter: Pandemic Unkilled mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *