Online Soccer Manager OSM APK v3.4.27.3
Online Soccer Manager OSM APK v3.4.27.3

Online Soccer Manager OSM APK v3.4.27.3

Online Soccer Manager Apk oyunu, bir futbol takımının başına geçmek isteyenlere mobil cihazları üzerinden...

Online Soccer Manager Apk oyunu, bir futbol takımının başına geçmek isteyenlere mobil cihazları üzerinden de olsa şans veren bir oyundur. Ayrıca android dünyasındaki en eski futbol oyunlardan birisidir. Eskiden arkadaşlarımızla lig kurup oynadığımız bir oyundu. Ve ara sıra hala oynamaktayım. Online Soccer Manager (OSM) da resmi oyuncu hakları ve kulüp hakları lisansı bulunur. Dünya çapında 5 milyon civarında oyuncusu vardır.

Tamamen yenilendi ve hala tamamen ücretsiz bir oyundur. Transfer yap, takımının hangi taktikle sahaya çıkacağını sen belirle, antrenman yaptır, oyuncuların gelişimini destekle. Zamanla oynadığın stadı bile değiştirebilirsin. Kurduğun scout ekibini dünyanın farklı yerlerine yolla ve kulübün adına futbolcu keşfi yapmalarını sağla. Futboldan hoşlanıyorsan bu oyundan da kesinlikle hoşlanacaksın.

 

 

 

Nasıl Kurulur ?

Ayarlar-Uygulamalara gidip Bilinmeyen kaynaklar’a izin veriniz.
APK dosyasını indirip kurunuz.
Oyununuz hazır! Oyunu başlatabilirsiniz.


Dosya Bilgileri

Sürüm: v3.4.27.3

Boyut: 44.7 MB


—————

— APK indir => Online Soccer Manager OSM APK

—————

 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Bullet Force APK+OBB v1.55- Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde bullet force apk, bullet force hile ve bullet force indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *