Nox App Player İndir v6.2.6.1 – Full Sürüm
Nox App Player İndir v6.2.6.1 – Full Sürüm

Nox App Player İndir v6.2.6.1 – Full Sürüm

Nox App Player, windows cihazlarınızda ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz namı değer android emulator diye...

Nox App Player, windows cihazlarınızda ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz namı değer android emulator diye geçen android uygulamaları çalıştırmaya yarayan harika bir programdır.

Android telefonu olmayanlar veya telefonunda oynamaktan sıkılanlar için geliştirilen bu program sayesinde apk olarak kurulabilen veya google play üzerinden indirilebilen tüm oyunları, uygulamaları, temaları vb herşeyi nox app player sayesinde indirebilir ve bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz oyunları klavye ve mouse desteği sayesinde daha kolay bir şekilde oynama imkanı sunan bu program ister rootlu ister rootsuz bir şekilde de açma izinlerini siz kullanıcılarına sunmaktadır. Bu android emulator programına aşağıda vermiş olduğumuz linklere tıklayarak hemen ücretsiz bir şekilde indirebilir ve bu harika programa dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v6.2.6.1

Boyut: 310 MB

 


—————————-
Nox App Player İndir 
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan KMSPico İndir v10.3.0 - Windows Etkinleştirme Programı başlıklı apk oyun makalesinde kmspico download, kmspico full indir ve kmspico indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *