My Cafe: Recipes & Stories APK v2019.1 – Para Hileli
My Cafe: Recipes & Stories APK v2019.1 – Para Hileli

My Cafe: Recipes & Stories APK v2019.1 – Para Hileli

My Cafe: Recipes & Stories APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde...

My Cafe: Recipes & Stories APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bir klasik lokanta yönetme oyunudur.

Melsoft Games stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun marketin sevilen ve beğeni kazanmış olan harika popüler oyunlarından birisidir. Bağımlılık yaratan bir fırın ve restoran hikaye oyunu olan bu oyun zamanı öldürmek için oynanabilecek en güzel oyunlardan birisi olduğunu belirtmeliyim. Oyunda ufak bir kafe olarak yer işletmeciliği ile başlıyorsunuz ve zamanla para kazanarak işinizi büyültüyor, ün kazanarak daha da fazla para kazanıyorsunuz.

Oyunun gayet iyi bir grafik kalitesi ve oyun yapısı olduğunu söylemeliyim ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda bu kaliteyi göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde My Cafe: Recipes & Stories oyununu indirebilir ve bu harika oyuna dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v2019.1

Boyut: 80 + 20 MB

 


—————————-
My Cafe: Recipes & Stories APK ve OBB İndir 
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *