Monster Breaker Hero APK v8.1 – Para Hileli
Monster Breaker Hero APK v8.1 – Para Hileli

Monster Breaker Hero APK v8.1 – Para Hileli

Monster Breaker Hero APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

Monster Breaker Hero APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli bir şekilde oynayabileceğiniz harika arcade türünde ki oyunlardan birisidir.

Norion Soft stüdyosu tarafından geliştirilen bu arcade oyunu markette gayet sevilen ve olumlu yorumlar ile indirilme arzusunu yüksek tutan oyunlardan bir tanesidir. Oyunda bir savaş içerisinde oluyorsunuz ve hükümdarlık kurarak bu hükmünüzü gittikçe büyütebilmek ve tabii ki geliştirebilmektir. Bir sürü askeri düşmanın üstüne doğru göndererek düşmanlarınızın korkulu rüyası olacağınız bu oyunda tüm aksiyon ve maceraların ki özellikle de arcadenin doruğunda olacaksınızdır. Oyunda sıkıntı ve sıkılma yaşamamanız nedeniyle altın ve elmas hileli olarak paylaşıyorum ki umarım zorlanmadan rahatça oynayabilirsiniz. Grafikleri gayet oyunun iyi durumda ki sizlerde aşağıda bulunan linklerden ücretsiz olarak indirdiğiniz hileli oyunu kendiniz canlı bir şekilde göreceksinizdir.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v8.1

Boyut: 55 MB

 


—————————-
Monster Breaker Hero APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *