Mobg.io Survive Battle Royale Hileli APK v1.7.2 – Android
Mobg.io Survive Battle Royale Hileli APK v1.7.2 – Android

Mobg.io Survive Battle Royale Hileli APK v1.7.2 – Android

Mobg.io Survive Battle Royale Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli...

Mobg.io Survive Battle Royale Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir aksiyon oyunudur.

Clown Games stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun markette yerini yeni aldığı halde şimdiden sevilmiş gözüküyor. Oyunda temel amacınız savaş alanına girerek silahları toplamak ve rakiplerinizi vurarak hayatta kalan son kişi olmaktır. Oyunda sadece sonda bir kişi hayatta kalacağı için rakipleriniz size acımayacaktır ki sizlerin de bu konuda acımasız olması gerekmektedir.

Oyunun grafik yapısı gayet iyi seviyede ve ses efektlerinin de iyi olduğunu söylemeliyim ki sizlerde oyunu indirip oynamaya başladığınızda bu kaliteyi göreceksinizidir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde Mobg.io oyununu hileli bir şekilde indirebilir, bu aksiyona dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.7.2

Boyut: 37 MB

 


—————————-
Mobg.io Survive Battle Royale Hileli APK İndir

—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *