Memes Wars Hileli APK v4.0.0 – Para Hileli
Memes Wars Hileli APK v4.0.0 – Para Hileli

Memes Wars Hileli APK v4.0.0 – Para Hileli

Memes Wars Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak...

Memes Wars Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bir aksiyon oyunudur.

ChaloApps stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun marketin beğenilen ve sevilen aksiyon türü oyunlarından birisidir. FPS mod ile kıyasıya mücadele edeceğiniz bu oyunda temel amacınız kontrol etmiş olduğunuz silahlı karakter ile etrafınızda bulunan kişileri öldürmek ve daha fazla gelişebilmektir. Oyun markette 20.000+ indirme sayısına ve olumlu yorumlara da sahiptir ki bana göre eğlenceli bir oyun yapmışlar.

Memes Wars oyununun orta seviye grafiklerinin olduğunu söylemeliyim ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda bu kaliteyi göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde bu oyunu ücretsiz hızlıca indirmeye başlayabilir, aksiyon ve maceraya atılabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v4.0.0

Boyut: 89 MB

 


—————————-
Memes Wars Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *