MARVEL Battle Lines APK İndir v2.0.0 – Full Sürüm
MARVEL Battle Lines APK İndir v2.0.0 – Full Sürüm

MARVEL Battle Lines APK İndir v2.0.0 – Full Sürüm

MARVEL Battle Lines APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full olarak oynayabileceğiniz popüler...

MARVEL Battle Lines APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full olarak oynayabileceğiniz popüler kart türü oyunlarından birisidir.

Yapımını NEXON Company stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun google play üzerinde gayet iyi yorumlama ve oy sayısına sahip olduğu için paylaşmak istedim. Orjinal marvel hikayelerini de bünyesine katarak hikaye tarzında bir oyun olan Marvel Battle Lines, 100’den fazla kahraman içermektedir ve hepsi de birbirinden farklı, yetenekli, güçlü kahramanlar. Sizin  yapmanız gereken şey ise bu kahramanları zamanla kartlar yardımı ile çıkarmak ve harika bir takım oluşturmaktır.

Venom, Doctor Strange, Captain America, Thor, Thanos, Blakck Widow gibi daha birçok kahramanın yer almış olduğu bu oyunu full sürümünü aşağıda bulunan ücretsiz linklere tıklayarak indirebilir, sizde bu oyun atmosferine dahil olabilirsiniz. Ayrıca Pvp mücadeleler ile ayrıca bir savaş ruhu beslemekte olduğunu söylemeliyim.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v2.0.0

Boyut: 83 MB

 


—————————-
MARVEL Battle Lines APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *