Human Evolution Hileli APK v1.3.3 – Para Hileli
Human Evolution Hileli APK v1.3.3 – Para Hileli

Human Evolution Hileli APK v1.3.3 – Para Hileli

Human Evolution Clicker Game Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli...

Human Evolution Clicker Game Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli olarak ücretsiz oynayabileceğiniz harika bir arcade oyunudur.

WazzApps Casual stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun marketin popüler ve sevilen arcade kategorisinde yer alan oyunlardan birisidir. Oyunda evrim geçirme olayı konu olarak alınmış ve farklı bir oyun yapısına sahip olduğunu söylemeliyim. Bu evrimsel simülasyon ile, farklı aşamaları karıştırarak tüm aşamalardan geçebilirsiniz: tek hücreli bir insandan insana ki DNA karıştırarak bu işe başlıyorsunuz.

Oyunun gayet güzel grafikleri olduğunu belirtmeliyim ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda bu kaliteyi göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde Human Evolution oyununu hileli olarak indirebilir, bu arcade oyununa dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.3.3

Boyut: 36 MB

 


————————————–
Human Evolution Clicker Game Hileli APK İndir
————————————–


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *