Homecraft Hileli APK v1.1.9 – Para Hileli
Homecraft Hileli APK v1.1.9 – Para Hileli

Homecraft Hileli APK v1.1.9 – Para Hileli

Homecraft Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz...

Homecraft Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bir ev dekor etme simülasyon oyunudur.

TapBlaze stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun markette yerini alan yeni oyunlardan birisidir ve zamanla indirilme sayısının çok olacağına inanmaktayım ki gerçekten güzel bir oyun olmuş. Kendi evinizi dekore etmekle birlikte 3’lü eşleştirme oyunu oynayarak kayıp parçaların kilidini açmalısınız ve tabii bu işin en zevkli yanlarından birisi. Oyun içerisinde 100’den fazla dekor malzemesi bulunmaktadır ve tabii ki müşterileriniz de sizlerden yeni evler hakkında haber beklemektedir.

Oyunun gayet iyi grafik kalitesi olduğunu söylemeliyim ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda bu görsel şölen ve kaliteyi göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde Homecraft oyununu hileli ücretsiz bir şekilde indirebilir, sizde bu simülasyon oyununa dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.1.9

Boyut: 67 MB

 


—————————-
Homecraft Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *