Helix Jump Hileli APK v1.1.5 – Can Hileli
Helix Jump Hileli APK v1.1.5 – Can Hileli

Helix Jump Hileli APK v1.1.5 – Can Hileli

Helix Jump Hileli APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika...

Helix Jump Hileli APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir popüler beceri oyunudur.

VOODOO stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun, grafikleri ve oyun yapısı ile oyuncuların ayrıca dikkatini çekmektedir. Android ve ios platformlarında popülerliğini neredeyse hiç kaybetmeyen Helix Jump, yeni sürümü ve can hileli apk olarak indirilmeye hazır durumdadır. Sınırsız bir şekilde upuzun bir silindirin etrafında katlar şeklinde renkli halkalar var ve sizlerin amacı ise halkalardan topu aşağıya geçirebilmenizdir. Oyunu hem internetli hem de internetsiz olarak oynama imkanınız bulunmaktadır.

Renkli oyun yapısı ile ve boş zamanlarınızda sizleri kurtaracak olan Helix Jump oyununu hileli olarak paylaşmak istedim ki can sıkıntısından sorun yaşamayacaksınız ve tekrar tekrar oynayabileceksiniz. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak ücretsiz ve hileli olarak oyunu indirebilir, sizde becerilerinizi sergilemeye hemen başlayabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.1.4

Boyut: 40 MB

 


—————————————-
Helix Jump Hileli APK İndir | v1.1.4
—————————————-
Helix Jump Hileli APK İndir | v1.1.5
—————————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *