Haftanın En iyi Android Oyunları #1
Haftanın En iyi Android Oyunları #1

Haftanın En iyi Android Oyunları #1

Bugün yeni serimiz olan Haftanın en iyi android oyunları serimizin 1.sini paylaşıyoruz. Sizler için...

Bugün yeni serimiz olan Haftanın en iyi android oyunları serimizin 1.sini paylaşıyoruz. Sizler için oluşturduğumuz bu seri artık her hafta sonu yayınlanacak. En güzel android oyunlarını
ve en iyi android oyunları nı paylaşacağımız bu serideki oyunları dilerseniz sitemizden indirebileceksiniz. Bu haftanın en iyi android oyunları :

1 – Dream League Soccer 2019

 

 

 

 

 

Dream League Soccer 2019 First Touch Games tarafından yapılmış, futbol oyunu sevenleriçin mobil oyunlar içinde önemli bir yere sahip olan bir oyundur bir tek Google Play de
100 milyondan daha fazla indirilen bu oyun lisanslı gerçek oyuncuları da içermektedir.Ayrıca oyunda kendi logonuzu ve formanızı yapabilirsiniz dilerseniz kendi takımınızı kurabilirsiniz.

Android ve iOS platformları için geliştirilen bu oyunun para hileli kısaca modlu versiyonuna internet sitemizden erişebilirsiniz isterseniz modsuz versiyonunuda indirebilirsiniz aynı zamanda google playden de yüklemeniz mümkündür.

Buraya Tıklayarak İndirme Konusuna Gidebilirsiniz.

 

2 – Real Car Parking 2 : Driving School 2018

 

 

 

 

 

Real Car Parking 2 : Driving School 2018, Genetic Studios tarafından geliştirilmiş grafikleri en üst düzeyde olan gerçekçi bir park simulasyon oyunudur. Android ve iOS platformlarında olan ve 10 milyondan fazla kez indirilmiş bu oyun park oyunu severleri ve araba oyunu severleri mutlu ediyor.

Oyunda kendi arabalarınızı özelleştirebileceğiniz benzer biçimde garajınızı otomobillerle doldurabilirsiniz. Isterseniz bu oyunun modlu versiyonunu ve modsuz versiyonunu internet sitemizden indirebilirsiniz dilerseniz de google playden indirebilirsiniz.

Buraya Tıklayarak İndirme Konusuna Gidebilirsiniz.

 

3 – Pubg Mobile Lite

 

 

 

 

Pubg Mobile Lite, Tencent Games tarafınca geliştirilmiş 100 milyondan fazla defa indirilmiş aksiyon oyunudur. Şüphesiz battle royale denildiğinde ilk akla gelen oyundur son zamanlarda en popüler oyunlardan hatta en popüler oyun olmayı başarmış bir oyundur. Fortnite benzeri olan bu oyunda ilk başta hepimiz haritaya dağılıyor ve silah bulmayı amaçlıyor sonra o bulduğunuz silahlarla düşmanları öldürüp birinci olmayı fakatçlıyorsunuz. Isterseniz bu eşi olmayan tadı yaşamak için aşağıdaki bağlantılardan oyunu indirebilirsiniz.

Buraya Tıklayarak İndirme Konusuna Gidebilirsiniz.

 

4 – Ultimate Car Driving Simulator

 

 

 

 

 

Ultimate Car Driving Simulator, TopRacing Games tarafınca yapılmış 10 milyondan fazla kez indirilmeyi başarmış bir yarış oyunudur. Gerçekçi sürüş dinamiklerine ve gerçekçi sürüş motoruna sahip, sınırsız kişiselleştirme ve modifiye yapabildiğiniz, açık dünyaya sahip, ses efektlerinin gerçekçi ve özgün olduğu, grafiklerinin gerçektenden de üst düzey de olduğu bir oyundur.

Tam bir otomobil severlere, araba yarışı,otomobil oyunu severlere hitap eden bu oyunu internet sitemizden para hileli kısaca modlu veya modsuz versiyonunu indirebilirsiniz. Dilerseniz google playden de indirebilirsiniz.

Buraya Tıklayarak İndirme Konusuna Gidebilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Lords Mobile APK+OBB indir ücretsiz full v1.93 başlıklı apk oyun makalesinde Lords Mobile apk, Lords Mobile full ve Lords Mobile indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *