Güzel Evim: Rüyalarını Planla APK Mod ücretsiz full indir v1.0.74
Güzel Evim: Rüyalarını Planla APK Mod ücretsiz full indir v1.0.74

Güzel Evim: Rüyalarını Planla APK Mod ücretsiz full indir v1.0.74

Güzel Evim – Rüyalarını Planla APK, android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz...

Güzel Evim – Rüyalarını Planla APK, android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz klasik ev düzenleme oyunudur.

Zentertain stüdyosu tarafınca geliştirilen bu oyun marketin sevilen casual türü oyunlarından birisidir. Güzel Evim oyunu ile hayalinizde bulunan ev planınızı gerçekleştirebilir, evinizi dekor edebilirsiniz. Oyunda ayrıca eşleştirme ve bulmaca şeklinde oyun bölümleri de bulunmaktadır. Tatlı karakterlerle arkadaşlık kurabilir ve farklı ev tiplerinide dilediğiniz dekoru yapabileceksiniz.
Oyun içerisinde bulunan oyunlar hakkaten çok zevkli ve farklı ödüller kazandıran bir sistem oluşturmuşlar. Candy crush benzeri bir oyun içeriğine haiz olan bu oyunu aşağıdan ücretsiz hileli olarak indirebilir sizde bu maceraya dahil olabilirsiniz.

Grafik konusuna değindiğimizde gayet güzel bir kalite görüntüsü sunmaktadır ki sizlerde oyunu indirdiğinizde bunu göreceksinizdir. Oyunda maddi sıkıntı yaşamamanız için para modlu apk paylaşmak istedim ve bu şekilde oyun daha zevkli hale gelmiş durumda ki hayallerinizi daha hızlı ve gerçekçi oluşturabileceksiniz.

 

 

 

Nasıl Kurulur ?

Ayarlar-Uygulamalara gidip Bilinmeyen kaynaklar’a izin veriniz.
APK dosyasını indirip kurunuz.
Oyununuz hazır! Oyunu başlatabilirsiniz.


Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.0.74

Boyut: 77 MB


—————

— Android oyun indir => Güzel Evim: Rüyalarını Planla APK + Mod v1.0.74

—————

 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Keskin Nişancı Kapağı Misyonu APK ücretsiz full indir v1.1 başlıklı apk oyun makalesinde Keskin Nişancı apk, Keskin Nişancı full ve Keskin Nişancı indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *