Grow Empire: Rome Hileli APK v1.3.75 – Para Hileli
Grow Empire: Rome Hileli APK v1.3.75 – Para Hileli

Grow Empire: Rome Hileli APK v1.3.75 – Para Hileli

Grow Empire: Rome Hileli APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletleriniz için yayınlanan kule...

Grow Empire: Rome Hileli APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletleriniz için yayınlanan kule savunma oyunu ile RPG karışımı strateji oyunudur.

Grow Empire’da Rome’da Lider Sezar’ın yerine geçiyorsunuz ve Avrupa üzerinde uygarlık kalmaması için elinizden geleni yapıyorsunuz. Yaptığınız ve yapacağınız tüm savaşlar, galibiyetler Roma İmparatorluğunuz içindir ve tabii ki imparatorluğunuzun büyümesi için çalışmanız gerekmektedir. Kule savunma, strateji ve rol yapma kategorilerinin birleşmiş olduğu bu oyunda büyük bir macera ve aksiyon sizleri beklemektedir.

Grafikleri açısından incelendiğinde gayet güzel bir performans verdiğini söylemeliyim ki gerçekten oynadığınızda sizlerde fark edeceksinizdir. Oyunu aşağıda bulunan linklere tıklayarak hileli bir şekilde indirebilir, sizde hemen imparatorluğunuzu geliştirmek için işe koyulabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.3.75

Boyut: 63 MB

 


Grow Empire: Rome Hileli APK İndir


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Angry Birds Match APK v2.3.1 - Para Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde angry birds match apk, angry birds match hile apk ve angry birds match mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *