Google Chrome İndir v71.0.3578.98 – PC Sürüm
Google Chrome İndir v71.0.3578.98 – PC Sürüm

Google Chrome İndir v71.0.3578.98 – PC Sürüm

Google Chrome, windows işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınızda ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz popüler...

Google Chrome, windows işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınızda ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz popüler tarayıcı programlarından birisidir.

Google tarafından geliştirilen Chrome internet dünyasının en popüler tarayıcı ünvanına layık görülen en iyi tarayıcı kategorisinde ki yazılımlardan birisidir. Tarayıcı dendiğinde akla ilk olarak google chrome’un gelmesi aslında ne kadar popüler olduğunu göstermektedir. Program ram kullanımı açısından kullanıcıları biraz şikayetçi fakat seri ve diğer özellikleri bakımından üste çıkmaktadır ki sizlerde indirip kullanmaya başladığınızda bu farkı göreceksinizdir. Programın ayrıca mobil uygulaması hem İOS hem Android platformlarında mevcuttur ve senkronize yaptığınızda şifre vb kaydettiğiniz verileri anlık olarak her iki cihazda da kullanabilirsiniz.

 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v71.0.3578.98

Boyut: 50 MB

 


—————————-
Google Chrome İndir 
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan KMSPico İndir v10.3.0 - Windows Etkinleştirme Programı başlıklı apk oyun makalesinde kmspico download, kmspico full indir ve kmspico indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *