Food Truck Chef Hileli APK v1.5.3 – Android
Food Truck Chef Hileli APK v1.5.3 – Android

Food Truck Chef Hileli APK v1.5.3 – Android

Food Truck Chef Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz...

Food Truck Chef Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz yemek pişirme oyunudur.,

Tilting Point stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun klasik yemek pişirme oyunlarında en iyilerinden birisidir. Oyun içerisinde 150’den fazla yemek yapma imkanınız bulunmaktadır ve çok fazla bölümler bulunmaktadır. Restoran işletme oyunu severler için oynanacak en iyi ve en kaliteli oyunlardan birisidir kendisi ve özellikle oynanış tarzı oyuncuların dikkatini çekmektedir. Ufak bir minibüs ile başlıyorsunuz yani seyyar ile başlangıç yapıyorsunuz diyebilirim ve harika bir atmosfer yansıtılmış.

Oyun markette 192.902+ oylama sayısına ve Editör Seçimi listesine girmiş durumda ki değerler bu oyunun kaliteli ve güzel olduğunu zaten belli etmektedir. Oyunu hileli olarak paylaşmak istedim ve umarım hoşunuza gidecektir, aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen apk indirebilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.5.3

Boyut: 96 MB

 


—————————-
Food Truck Chef Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *