EvoCreo APK v1.8.1 – Android
EvoCreo APK v1.8.1 – Android

EvoCreo APK v1.8.1 – Android

EvoCreo APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde full sürüm olarak oynayabileceğiniz marketin...

EvoCreo APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde full sürüm olarak oynayabileceğiniz marketin popüler rol yapma oyunlarından birisidir.

ilmfinity stüdyosu tarafından geliştirilen EvoCreo oyunu, markette ücretli olarak satılan fakat kendini herkese kanıtlayan harika bir rol yapma oyunudur. Oyun içerisinde 130+ canavarlar bulunmaktadır ve tabii ki sizlerin görevleri bu canavarları yakalamaktır. Animasyonlu canavarlar ve efektleri ile göz canlılığının bol olduğu bu oyunda tüm aksiyon ve maceralar sizleri beklemektedir.

Oyun markette ücretli olarak satılırken sizlere ücretsiz olarak paylaşmaktayız ve hemen sizde bu aksiyona dahil olmak isterseniz aşağıda bulunan linklere tıklayabilir, telefonunuza hızlıca indirme işlemini yaparak kurabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.8.1

Boyut: 41 MB

 


—————————-
EvoCreo APK İndir 
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *