Epic Battle Simulator 2 Hileli APK v1.4.11 – Para Hileli
Epic Battle Simulator 2 Hileli APK v1.4.11 – Para Hileli

Epic Battle Simulator 2 Hileli APK v1.4.11 – Para Hileli

Epic Battle Simulator 2 Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz...

Epic Battle Simulator 2 Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika simülatör oyunlarından birisidir.

Rappid Studios tarafından geliştirilen bu oyun marketin sevilen ve beğeni kazanan simülasyon oyunlarından birisidir. Strateji ve savaş oyunlarını seven kişilerin mutlaka oynaması gereken oyunlardan birisi olan Epic Battle, sizlere harika bir savaş deneyimi sunmaktadır. Oyunda temel amacınız kontrolünü sağlamış olduğunuz askerler ile düşmanlarınızın korkulu rüyası olabilmektir. Oyunda en iyisi olmanız için strateji zekanızı kullanmanız ve taktikleriniz en iyi şekilde uygulayarak savaşlara girmeniz gerekmektedir.

Oyunun yapı itibarı ile grafiklerinin gayet iyi olduğunu söylemeliyim ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda kalitesini göreceksinizdir. Epic Battle Simulator 2 oyununu aşağıda bulunan linklere tıklayarak hızlıca hemen ücretsiz bir şekilde indirebilir, bu aksiyon ve savaş karışımı popüler oyuna dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.4.11

Boyut: 45 MB

 


—————————-
Epic Battle Simulator 2 Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *