Dude Theft Wars Hileli APK v0.84 – Para Hileli
Dude Theft Wars Hileli APK v0.84 – Para Hileli

Dude Theft Wars Hileli APK v0.84 – Para Hileli

Dude Theft Wars Hileli APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz...

Dude Theft Wars Hileli APK, android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz açık dünya kategorisinde yer alan bir oyunudur.

Poxel Studios tarafından geliştirilen bu oyun GTA benzeri bir mantığa sahip ve gangster hayatı yaşamak isteyenler için gerçekten harika bir oyun diyebilirim. Oyun içerisinde 3 farklı ana karakter bulunuyor ve tabii bunların yanında FPS modu, silah çeşitleri gibi seçenekler de sizleri beklemektedir. Oyunda farklı araba modelleri de bulunmaktadır ve en dikkat çekici özelliklerinden birisi de ufo olması ve bunu kullanabilmenizdir. Görüntü ve ses bakımından incelediğimizde oyunun grafikleri orta seviyede ve ses efektleri, müzikler gayet iyi bir kalitede ses deneyimi sunmaktadır.

Oyun google olay üzerinde 80.000+ oylama sayısına ve gayet olumlu yorumlara sahiptir. Oyunu hileli olarak paylaşmak istedim ve bu sayede istediğiniz herşeye hızlı bir şekilde sahip olabileceksiniz, oyun daha zevkli bir hale gelecektir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizde hemen bu açık dünya oyununa dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v0.84

Boyut: 85 MB

 


—————————-
Dude Theft Wars Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *