Drift Tuner 2019 Hileli APK v2.0.0 – Para Hileli
Drift Tuner 2019 Hileli APK v2.0.0 – Para Hileli

Drift Tuner 2019 Hileli APK v2.0.0 – Para Hileli

Drift Tuner 2019 Hileli APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz...

Drift Tuner 2019 Hileli APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bir simülasyon oyunudur.

upprofdev stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun marketin sevilen ve beğeni kazanmış yarış – simülasyon karışımı harika bir oyundur. Oyunda temel amacınız farklı bölümlerde farklı parkurlar içerisinde drift yaparak en iyi şekilde bitirebilmektir ve yüksek puan kazanabilmektir. Oyunda 11 tane efsanevi araçlar bulunmaktadır ve hepsi birbirinden çılgındır ki ayrıca arabaların özellikle fizik yapısı harika olmuş.

Oyunun grafik yapısı gayet güzel durumda ve özellik renk seçimlerini yaptığınızda mat renkler daha havalı bir duruma getirmektedir. Oyunu aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde Drift Tuner 2019 oyununu hileli olarak indirebilir, bu simülasyona dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v2.0.0

Boyut: 120 MB

 


—————————-
Drift Tuner 2019 Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *