Club Soccer Director 2019 APK v2.0.2 – Rozet + Para Hileli
Club Soccer Director 2019 APK v2.0.2 – Rozet + Para Hileli

Club Soccer Director 2019 APK v2.0.2 – Rozet + Para Hileli

Club Soccer Director 2019 Hileli APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

Club Soccer Director 2019 Hileli APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bir menejerlik oyunudur.

Go Play Games Ltd stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun markette Türkler dahil oyuncuların sevilen ve beğeni kazanmış oyunlarından bir tanesidir. Oyun içerisinde 14 farklı ülkeden 38 lig bulunuyor ve 2019 sürümünde Portekiz, Hollanda, Türkiye, Rusya, Arjantin, İskoçya, Brezilya, ABD ve Meksika gibi ülkelerde mevcut. Antrenörler gerçek hayatta olduğu gibi taktik yapabilecek, takımı yönetebilecek ve maç esnasında oyuncu çıkarıp oyuna oyuncu dahil edebilecektir. Maç spikeride Club Soccer Director 2019 oyununda siz futbol severleri beklemektedir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde club soccer director 2019 hileli oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve bu harika oyuna dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v2.0.2

Boyut: 76 MB

 


——————–
Club Soccer Director 2019 Hileli APK İndir
——————–


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *