Clash of Clans Hileli APK v11.185.13 – Android Mod
Clash of Clans Hileli APK v11.185.13 – Android Mod

Clash of Clans Hileli APK v11.185.13 – Android Mod

Clash of Clans Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz...

Clash of Clans Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir strateji oyunudur.

Supercell tarafınden geliştirilen COC, marketin en popüler strateji oyunlarından birisidir ve milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Oyunda temel amacınız köyünüzü kurarak, klanınızı güçlendirin ve destansı klan Savaşlarına katılmaktır.  Barbarlar, goblinler ve daha birçok karakter ile düşmanlarınıza saldırıyorsunuz ve yeri geldiğinde düşmanlarda sizin köyünüze gelerek saldırı yapmaktadırlar. Savunma ve hücüm stratejilerinizi en iyi şekilde geliştirdiğinizde çok hasar almadan galip gelebilirsiniz.

Oyunun grafikleri ve ses efektleri çok iyi hazırlanmış durumda ve google play üzerinde Editör Seçimleri listesine girdiğini de söylemeliyim. Oyunu hileli olarak paylaşıyorum ki maddi sıkıntı yaşamayın ve daha hızlı köyünüzü geliştirebilin. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizde hızlıca oyunu indirebilir, bu aksiyona dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v11.185.13

Boyut: 90 MB

 


—————————-
Clash of Clans Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *