City Island 3 Hileli APK v2.4.5 – Para Hileli
City Island 3 Hileli APK v2.4.5 – Para Hileli

City Island 3 Hileli APK v2.4.5 – Para Hileli

City Island 3 Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

City Island 3 Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bir şehir kurma ve yönetme oyunudur.

Sparkling Society – Build Town City Building Games tarafından geliştirilen bu oyun marketin sevilen şehir kurma ve düzenleme oyunlarından birisidir. 15 milyondan fazla oyuncu sayısına sahip olan City İsland 3, havalı binalar harika şehirler, köyler, siteler ya da metropoller kurmanızı beklemektedir. Parklar, demir yolları, eğlence alanları gibi çeşitli özellikleri bulunan bu oyunda zorlu görevler ve bunların sonucunda başarılarla dolu bir ödül şöleni bulunmaktadır.

Oyunun grafiklerinin gayet iyi olduğunu söylemeliyim ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda bu kalite ve farklı göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hemen sizde City Island 3 Apk dosyasını indirebilir, bu harika şehir kurma simülasyonuna dahil olabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v2.4.5

Boyut: 56 MB

 


—————————-
City Island 3 Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *