Bulu Monster Hileli APK v5.4.1 – Android
Bulu Monster Hileli APK v5.4.1 – Android

Bulu Monster Hileli APK v5.4.1 – Android

Bulu Monster Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak...

Bulu Monster Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz harika bir strateji oyunudur.

Oyunda farklı kahraman tipleri ve canavarlar bulunmaktadır. 14 tane birbirinden farklı harita bulunan Bulu Monster’da temel göreviniz 50’den fazla canavarı eğiterek güçlü bir ekip oluşturabilmektir. Pokemon çizgi filminde olduğu gibi canavarlarınızı eğittikten sonra başka canavarlar ile mücadeleye girerek savaştırabiliyorsunuz ki oyunun en güzel yönü de burası olmuş. Oyunu hem internet ile hem de internetsiz olarak oynama imkanınız bulunmaktadır.

Bulu Monster Hileli APK’yı güncel ve hileli olarak oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan linklere tıklayarak hızlıca indirebilirsiniz.
Oyun google play üzerinde 224.962+ oylama almış ve yorumlarda olumlu olduğunu söylemeliyim.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v5.4.1

Boyut: 62 MB

 


—————————-
Bulu Monster Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *