Blocky Farm Hileli APK v1.2.64 – Para Hileli
Blocky Farm Hileli APK v1.2.64 – Para Hileli

Blocky Farm Hileli APK v1.2.64 – Para Hileli

Blocky Farm Hileli APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz...

Blocky Farm Hileli APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir çiftlik kurma ve yönetme oyunudur.

 

Jet Toast stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun marketin sevilen çiftlik yönetme oyunlarından birisidir. Oyunda temel amacınız sahip olduğunuz bir araziye çiftlik kurmak ve orayı büyülterek daha fazla para kazanmaktır. Ekim-Hasat işleri, farklı hayvanlar, arazi genişletme gibi daha birçok özelliği bulunan bu oyunda traktör, balık tutma gibi şeyler de sizleri beklemektedir.

Oyunun orta seviyede bir grafiği ve güzel efekt sesleri olduğunu söylemeliyim ki sizlerde oyunu indirip oynadığınızda göreceksinizdir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizde hemen bu çiftlik kurma oyununa sahip olabilir, hileli bir şekilde çiftliğinizi hızlıca büyültmeye başlayabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.2.64

Boyut: 96 MB

 


—————————-
Blocky Farm Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Dragons Titan Uprising APK v1.1.15 - Hileli Mod başlıklı apk oyun makalesinde dragons titan uprising apk, dragons titan uprising hile apk ve dragons titan uprising mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *