Block Craft 3D: Building Game Hileli APK v2.10.8 – Mod
Block Craft 3D: Building Game Hileli APK v2.10.8 – Mod

Block Craft 3D: Building Game Hileli APK v2.10.8 – Mod

Block Craft 3D: Building Game Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde...

Block Craft 3D: Building Game Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bir inşaa oyunudur.

Fun Games For Free stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun marketin en popüler oyunlarından birisidir ve gerçekten ücretsiz olmasına rağmen diğer benzer ücretli oyunları aratmamaktadır. Minecraft benzeri olan ve popüler bir hale gelen Block Crafft 3D Oyunu, açık dünyada kendi dünyamızı yaratmamıza imkan sağlamaktadır. Hayal gücü güçlü olan kişiler için ve tasarlamayı sevenler için mutlaka tavsiye ettiğim bir oyundur.

Oyunun grafikleri piksel olduğu için grafik konusunda herhangi bir sıkıntı yok ve oynanış tarzının da gayet iyi olduğunu söylemeliyim. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizde hemen Block Craft Hileli APK dosyasını indirebilir, simülasyon dünyasına giriş yapabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v2.10.8

Boyut: 57 MB

 


——————-
Block Craft 3D Hileli APK İndir
——————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *