Blade Crafter Hileli APK v3.61 – Mega Mod
Blade Crafter Hileli APK v3.61 – Mega Mod

Blade Crafter Hileli APK v3.61 – Mega Mod

Blade Crafter Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak...

Blade Crafter Hileli APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde hileli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir rol oyunudur.

Studio Drill sütdyosu tarafından geliştirilen rol oyunu olan Blade Crafter, android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Oyunda temel amacınız kılıç geliştirmektir ve konusu biraz size sade, basit gibi gelsede oynadığınız zaman göreceksiniz ki gerçekten eğlenceli ve sizleri sürükleyen bir yapısı vardır. En iyi kılıcı üretmek için çalışıyorsunuz ve zamanla bölümlerden sonra karşınıza canavarlar çıkmaktadır ve tabii ki bunları kılıçlarınız ile öldürmeniz gerekmektedir.

Oyunun grafikleri ve oynanış tarzı gayet güzel bir performans vermektedir ki yapmış olduğunuz kılıçları arkadaşlarınız ile paylaşma imkanınız bulunmaktadır. Oyunu isteyenler için hileli olarak paylaşmak istedim ki sıkıntı yaşamayın ve canınız sıkılmadan kolayca seviye atlayabilin. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizde bu oyunu indirebilir, hemen bu maceraya katılabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v3.61

Boyut: 32 MB

 


—————————-
Blade Crafter Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Overdrive - Ninja Shadow Revenge APK v1.5.8 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde overdrive ninja shadow revenge apk, overdrive ninja shadow revenge hile apk ve overdrive ninja shadow revenge mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *