BlackPlayer EX APK v20.45 – Modlu Sürüm
BlackPlayer EX APK v20.45 – Modlu Sürüm

BlackPlayer EX APK v20.45 – Modlu Sürüm

BlackPlayer EX APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinzide ücretsiz full sürüm olarak...

BlackPlayer EX APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinzide ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz harika bir müzik ve ses uygulamasıdır.

FifthSource stüdyosu tarafından geliştirilen bu uygulama, en iyi müzik oynatma uygulamalarından birisidir. Uygulama içerisinde farklı renklere sahip tema seçenekleri bulunmaktadır ve tabii harika bir görsel şölen olduğunu söyleyebilirim. Bildirim metni rengini ve arka planını değiştirme, Kütüphaneye “PLAYLISTS” sayfasını ekleyin, 8 Ekstra Şimdi Oynama Temaları, Yıl ve Besteciler tarafından grup müziği ve daha birçok sayamadığım özellik sizleri beklemektedir.

Uygulamanın yorumlarına baktığımızda gayet olumlu yorumlar olduğunu söylemeliyim ve ayrıca paylaşmış olduğumuz sürüm premium’dur. Sizde BlackPlayer EX Premium kullanmak istiyorsanız aşağıda bulunan linklere tıklayarak uygulamayı indirebilir, bu harika müzik oynatma uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v20.45

Boyut: 12 MB

 


—————————-
BlackPlayer EX APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan PowerDirector APK v5.2 - Pro Sürüm başlıklı apk oyun makalesinde powerdirector pro apk, powerdirector video editör apk indir ve powerdirector video editör full apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *