Android İçin En İyi 6 Yabancı Dil Uygulaması
Android İçin En İyi 6 Yabancı Dil Uygulaması

Android İçin En İyi 6 Yabancı Dil Uygulaması

Artık Yabancı dil öğrenmek için mobil uygulamarının da yapacabileceği şeyler kısıtlı değil. Mobilden yabancı...

Artık Yabancı dil öğrenmek için mobil uygulamarının da yapacabileceği şeyler kısıtlı değil. Mobilden yabancı dil ve ingilizce öğrenmek gittikçe kolaylaşıyor. Çok güzel uygumaların geliştirildiği bu dönemde bundan payını alan yabancı dil uygulamarı sayesinde siz de dilerseniz ingilizcenizi geliştirebilir, ingilizce öğrenebilirsiniz. Yabancı dil öğrenmek gerçekten sabır işidir. Bu uygulamalarla sabırla çalışabilirseniz ve öğrenme hevesinizi dorukta tutabilirseniz neden siz de yabancı dil öğrenmeyeseniz? Sizler için en iyi 6 yabancı dil öğrenme uygulamasını sıraladık.Dilerseniz sitemizden de bu uygulamaları indirebilirsiniz.

1 – Duolingo

 

 

 

 

 

Duolingoyla parasız ingilizce öğren sözüyle öne çıkan bu uygulama her insana ingilizce öğretmek için kendini geliştirmiş ve geliştirmekte olan muhteşem bir altyapıya ve kullanıcı kitlesine haiz bir uygulamadır. İnanılmaz faydalı bir oluşum olan bu uygulamaya kayıt olmak için davetiye almanız gerekmektedir. Yalnızca ingilizce için değil öteki yabancı diller için de kullanabileceğiniz uygulama yalnız günde 15 dakika ayırarak ingilizcenizi geliştirebileceğinizi iddia ediyor. Önemli gazetelerde bile adı geçen bu uygulama için “Açık ara en iyi ücretsiz dil öğrenme uygulaması” deniliyor. Uygulama üniversite kalitesinde eğitim verdiğini de iddia etmekte. Sizin için analiz bile icra eden bu uygulamayı tecrübe etmek yada ingilizcenizi geliştirmek istiyorsanız sitemizden en güncel versiyonunu indirebilirsiniz.

Buraya Tıklayarak İndirme Konusuna Gidebilirsiniz.

 

2 – Leo ile İngilizce

 

 

 

 

 

İngilizce öğrenmek için fazlaca ergonomik ve etkili olan ek olarak tamamen ücretsiz bir hizmet olan uygulama Lingualeo tarafından yapılmış ve geliştirilmiştir. Uygulama da reklam bile yoktur. İngilizce öğrenmeyi  adeta oyunlaştırarak sizi daha eğlenceli bir şekilde öğrenmeye itiyor. Öğrencinin seviyesine göre ilgi alanlarına, yaşına nazaran kişisel program oluşturarak daha çok verim almanızı sağlıyor. Günde yarım saat yada bir saat şeklinde bir süre geçirerek önemli ölçüde mesafe katedebilirsiniz. Çeşitliliğin ve kelime sayısının güncellemelerle devamlı arttırıldığı ve en çok kullanılan kelimeleri daha öncelikli olarak öğretmeleri uygulamanın pozitif yanlarından biri. Sizde eğlenerek yabancı dil öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı sitemizden indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Buraya Tıklayarak İndirme Konusuna Gidebilirsiniz.

 

3 – İngilizce konuşma Pratiği

 

 

 

 

 

Genellikle kelime bilgisi ve grammar bilgisi öğrenildikten sonra çoğu insan mevzuşma pratiği yapmaz ve söyleniş, dinleme şeklinde mevzularda eksik kalır. Fakat bu uygulama sayesinde 200 den fazla konuşma dersiyle çok iyi bir halde pratik yapabilirsiniz. Dinleme alıştırmaları sayesinde dinleme becerinizi geliştirebilirsiniz. Bence eğer ergonomik mevzusunda eksiğiniz var ise bu uygulamayı indirmeli ve ergonomik yapmalısınız. Çünkü ergonomik olmadan öğrenilen ingilizce nerede ise bir hiçtir. Eğer dilerseniz internet sitemizden bu uygulamayı indirebilir ve pratik yapabilirsiniz bu sayede ingilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Buraya Tıklayarak İndirme Konusuna Gidebilirsiniz.

 

4 – Quizlet

 

 

 

 

 

Quizlet öğrendiklerinizi kontrol edebileceğiniz ve tekrar yapıcağınız bir uygulamadır. Genellikle öğrenilen kelimeler bir süre sonrasında unutulmaya başlanır ve yeni kelimeler öğrendiğiniz de eski kelimeleriniz çöpe gitmiş olur ama bu uygulama yardımıyla bunu aşabilir ve kelimeleri sık sık tekrar ederek unutmamanızı sağlayabilirsiniz. Uygulama yalnız bunla kısıtlı değildir. Isterseniz zaman içinde yarışabileceğiniz eşleştirme oyunu, yaz modu sayesinde hafızanızı test etme imkanı, metinlerin doğru telaffuzu şeklinde çeşitli modlar da vardır. Uygulamanın en güzel yani sizi oyunlarla eğlenerek öğretmeye itmesidir. Genellikle en verimli şeyler eğlenerek meydana getirdiğinız şeylerden geçer. Örneğin bir işi eğlenerek yaparsanız o işten hem sıkılmazsınız
aynı zamanda o işi en iyi şekilde öğrenirsiniz. Bu da aynı mantıkla sizin ingilizce öğrenme yetinizi en iyi şekilde geliştirmeye yarar. 30 milyondan fazla öğrenci Quizlet’te ücretsiz çalışma setlerini kullanıyor eğer sende kullanmak istersen sitemizden indirebilirsin.

Buraya Tıklayarak İndirme Konusuna Gidebilirsiniz.

 

5 – İngilizce öğrenme 6000 kelime

 

 

 

 

 

İngilizce öğrenirken ilk yapmanız ihtiyaç duyulan şeylerden biri şüphesiz ki kelime bilginizi arttırmaktır. Kelime bilgisi olmadan ingilizceyi öğrenemezsiniz. Bu uygulama tam olarak burada işe yarayarak size kelime öğrenme mevzusuna yardım ediyor. Başlangıç olarak 1000 kelime, Orta seviye olarak 3000 kelime, Advanced şu demek oluyor ki
Gelişmiş seviye de ise 6000 kelime sunuyor. Kelimeler resimler ile temsil edilerek akılda kalıcık hikayesinde daha iyi işlere imza atıyor. Eşsiz eğlence sunan bu ingilizce kelime öğrenme uygulaması tam olarak 7 oyun modu sunarak çeşitlilik konusunda öne çıkmayı da bence başarıyor. İsterseniz sitemizden bu uygulamayı edinebilirsiniz.

Buraya Tıklayarak İndirme Konusuna Gidebilirsiniz.

 

6 – Voscreen

 

 

 

 

 

Bu uygulama bence çok işe yararlı bir uygulamadır çünkü telaffuz mevzusunda hakkaten büyük katkı veriyor. Bir zamanlar benim de ingilizce öğrenirken kullandığım bu uygulamada önce kısa bir video seyrediyorsunuz ve o izlediğiniz videodan anladığınız şey hakkında size 2 seçenek sunuyor ve bilmeye çalışıyorsunuz. İlk başlangıçta telaffuz konusunda çok zayıf olsanız bile günde sadece otuz dakika ayırarak 1-2 ayda iyi bir seviyeye gelmeniz mümkün. Ek olarak bu izlediğiniz videolar sayesinde film izlerken artık altyazısız bile anlayabileceksiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan birazcık azimli olup düzenli bir şekilde bu uygulamayı kullanmanız. Göreceksiniz ki 1-2 ay sonra altyazıya gerek kalmayacak. Evet bu konuda iddialıyım çünkü ben de başlarda anlamama
rağmen ondan sonra yavaş yavaş altyazısız anlamaya başlamıştım. Sizde dilerseniz internet sitemizden bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Buraya Tıklayarak İndirme Konusuna Gidebilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Android İçin En İyi 5 Android Market Uygulaması başlıklı apk oyun makalesinde android market, aptoide ve google play hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *