Ammyy Admin İndir v3.5 – Full Sürüm
Ammyy Admin İndir v3.5 – Full Sürüm

Ammyy Admin İndir v3.5 – Full Sürüm

Ammyy Admin, windows işletim sistemli tüm cihazlarda kullanabileceğiniz Türkçe uzak masaüstü bağlantısı kurabileceğiniz harika bir...

Ammyy Admin, windows işletim sistemli tüm cihazlarda kullanabileceğiniz Türkçe uzak masaüstü bağlantısı kurabileceğiniz harika bir programdır.

Genellikle uzaktan masaüstü bağlantısı kuran kişilerin tercih ettiği programlardan birisi olan Ammyy Admin programı, karşınızda kişinin size ID ve Şifre vermesi durumunda o kişinin bilgisayarınızı kontrol eebiliyorsunuz. Sade arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde kişilerin özellikle dikkatini çeken bu programı full sürüm olarak paylaşmaktayım. Bir başkası da tabii ki Ammyy Admin kullanarak sizin bilgisayarınızı kontrol etme imkanına sahiptir.

Programı lisans sorunsuz olarak aşağıda bulunan linklere tıklayara hızlı bir şekilde indirebilir, sizlerde bir sıkıntı olduğunda bir başkasının bilgisayarını kontrol ederek işleminizi halledebilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v3.5

Boyut: 1 MB

 


————————-
Ammyy Admin İndir 
————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan KMSPico İndir v10.3.0 - Windows Etkinleştirme Programı başlıklı apk oyun makalesinde kmspico download, kmspico full indir ve kmspico indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *