Adobe Photoshop Express Premium APK v5.6.550 – Android
Adobe Photoshop Express Premium APK v5.6.550 – Android

Adobe Photoshop Express Premium APK v5.6.550 – Android

Adobe Photoshop Express Premium APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde full sürüm...

Adobe Photoshop Express Premium APK, android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerinizde full sürüm olarak kullanabileceğiniz harika bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Adobe tarafından geliştirilen bu uygulama, marketin en popüler fotoğraf düzenleme uygulamasıdır ve popülerliğini elden bırakmamaktadır. Fotoğraflarınızı kırpabileceğiniz, renk düzeltmeleri yapabileceğiniz, leke temizleme, keskinleştirme, filtreler ve filigranlar, çerçeveler ve daha birçok özellik sizleri beklemektedir. Uygulama resmin kalitesini bozmadan sizlere en iyi montaj seçeneklerini sunmaktadır ve bu sayede de kullanıcıların beğenilerini üstte tutmaktadır.

Uygulamayı premium olarak paylaşıyorum ki reklam, kilitli bölümler gibi şeylerler karşılaşmadan full sürüm olarak kullanabilin. Sizde bu uygulamayı full olarak kullanmak istiyorsanız aşağıda bulunan linklere tıklayarak hızlı bir şekilde indirebilir, montajlara başlayabilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v5.6.550

Boyut: 57 MB

 


—————————-
Adobe Photoshop Express Premium APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan PowerDirector APK v5.2 - Pro Sürüm başlıklı apk oyun makalesinde powerdirector pro apk, powerdirector video editör apk indir ve powerdirector video editör full apk indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *