Adalet Namluda Afrin APK+OBB indir ücretsiz full v4.0
Adalet Namluda Afrin APK+OBB indir ücretsiz full v4.0

Adalet Namluda Afrin APK+OBB indir ücretsiz full v4.0

Adalet Namluda: Afrin APK, android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak oynayabileceğiniz harika bir TÜRK yapımı FPS ve...

Adalet Namluda: Afrin  telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak oynayabileceğiniz harika bir TÜRK yapımı FPS ve aksiyon türü oyundur.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin “Zeytin Dalı” operasyonu çerçevesinde gerçekleştirdiği Afrin Harekatını, mobil oyun Adalet Namluda ile yaşayabilir ve büyük bir maceraya atılabilirsiniz. Kahraman askerlerimize kamuflaj, celik yelek, kask gibi birçok şey ekleme imkanınız bulunuyorken ayrıca Tank, Taaruz ve Keskin Nişancı olarak 3’e ayrılıyor diyebilirim. Grafik ve ses bakımından incelediğimizde gerçekten diğer benzer tür oyunlardan daha iyi bir kaliteye sahiptir.

Grafik ve oynayış bakımından gayet iyi olan adalet namluda, büyük bir heyecan ve macera ile sizleri bekliyor. Sizde Full sürümü aşağıda bulunan linklerden indirebilir, bu aksiyona dahil olabilirsiniz.

 

 

Nasıl Kurulur ?

Ayarlar-Uygulamalara gidip Bilinmeyen kaynaklar’a izin veriniz.
Önce APK dosyasını indirip kurunuz.
Sonra RAR dosyasının içindeki dosyayı Android/obb/ ye atınız.
Oyununuz hazır! Oyunu başlatabilirsiniz.


Dosya Bilgileri

Sürüm: v4.0

Boyut: 26 MB(APK) + 102 MB(OBB)


—————

— Android oyun indir => Adalet Namluda Afrin APK indir

— Android oyun indir => Adalet Namluda Afrin OBB indir

—————

 

Bir önceki oyunumuz veya uygulamamız olan NBA 2K19 APK+OBB indir ücretsiz v52.0.1 - Para Hileli başlıklı oyun makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *